Nasze DNA

diversity

DIVERSITY

Ponad 15 lat praktyki w realizacji szkoleń, warsztatów i spotkań integracyjnych pozwoliło nam doświadczyć i zrozumieć, czym jest różnorodność. Uświadomiło jak ważną jest wartością.
W naszych warsztatach i team eventach łączymy zdobywanie wiedzy z nabywaniem umiejętności i doświadczaniem emocji. Dobierając różnorodne narzędzia, symulacje, metodyki, ćwiczenia chcemy mieć pewność, że spełnimy założony cel.
Wielozadaniowość mamy „w genach”. Jesteśmy zawsze gotowi do zastosowania różnorodnych, a często nawet niekonwencjonalnych rozwiązań.
Dzięki temu potrafimy odnaleźć się w każdym środowisku i każdej sytuacji podczas pracy.

no limits

NO LIMITS

Zaczynamy pracę od szukania możliwości. Nie boimy się dokonywać zmian i korzystać z okazji, aby nasze warsztaty, szkolenia i spotkania integracyjne były niepowtarzalne oraz dopracowane w każdym szczególe. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych partnerów. Odpowiedź na pytania: „Jak zrealizować zadanie?” oraz „Co więcej możemy zrobić?” jest tym, od czego zaczynamy pracę nad projektem. Eksperymentowanie i proponowanie rozwiązań, których wcześniej nie brano pod uwagę to nieodłączna część Spintegry. Argumentujemy, słuchamy i upewniamy się, że obie strony rozumieją wzajemnie potrzeby, możliwości i realia. Nie oferujemy „rozwiązań z półki”. Korzystamy z naszych programów, scenariuszy i  doświadczeń w kreatywny sposób, łącząc, rozwijając, zmieniając je tak, aby każde przedsięwzięcie spełniało w pełni pokładane w nim oczekiwania. Bez ograniczeń, z otwartą głową, ze świadomością celu.
accountability

ACCOUNTABILITY

Można na nas liczyć. Słuchamy i staramy się zrozumieć oczekiwania. Komunikujemy otwarcie nasze zdanie w dyskusji. Nie ubarwiamy rzeczywistości dla jednorazowych sukcesów. Wspólnie zawarte ustalenia traktujemy jako ostateczne zobowiązanie.
Jesteśmy powściągliwi – nie porywamy się na każde wyzwanie póki nie mamy pewności, że zrealizujemy je w oczekiwany i zgodny z ustaleniami sposób. Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Wiemy, że pracujemy z ludźmi i dla ludzi. Aby ich nie zawieść, zawsze mamy przygotowany plan awaryjny. Jesteśmy przekonani, że nawet najlepiej zaprojektowany i przetestowany proces wymaga monitorowania i korygowania zwłaszcza, gdy jego podmiotem są ludzie. Pozostawiamy po sobie tylko dobre wspomnienia.

Zaufali nam między innymi:


WSPÓŁPRACA

spintegra@spintegra.pl
+48 517 531 110

Napisz do nas

SIEDZIBA

Spintegra Sp. z o.o.
Kryształowa 29A
01-356 Warszawa

NIP: 522-25-81-106, KRS 0000191049 Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł